Tupého 27/A
Bratislava

O nás

IOAN,s.r.o. je  stavebnou spoločnosťou s viac ako desaťročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Počas svojho vývoja sa vyprofilovala na silnú a stabilnú stavebnú spoločnosť na Slovensku.
Predmetom činnosti spoločnosti je komplexná dodávka stavebných objektov a prác.
Značka IOAN,s.r.o. je pre každého investora zárukou, že jeho projekt bude dokončený včas a v kvalite, ktorá je porovnateľná so svetovým štandardom.

Výstavba rodinných domov:

Zabezpečíme vám stavbu rodinných domov na kľúč alebo podľa vášho individuálneho projektu. Poradíme vám s výberom správnych materiálov a technológií, postaráme sa o stavebný dozor a zrealizujeme pripojenie inžinierskych sietí. Ponúkame nasledovné ukončenia domov:

  • Hrubá stavba
  • Holodom
  • Stavba „na kľúč“

Rekonštrukcie bytov a bytových jadier:

Pomôžeme vám zmeniť váš na byt na domov vašich snov. Zabezpečíme vám búranie priečok, výmenu radiátorov, montáž kotlov, inštaláciu elektrických rozvodov, vypínačov a zásuviek, kompletnú vodoinštaláciu, obkladačské práce, pokladanie parkiet a plávajúcich podláh ako aj montáž a osadenie dverí.

Maľovanie a stierkovanie bytov:

Hravo vymaľujeme byty, domy alebo kancelárske priestory. Vyberte si elegantnú bielu alebo moderné farebné tóny podľa vašich predstáv a zariadenia bytu.

Stierkovanie je dôležitou súčasťou kvalitnej maľovky – vyhladzuje nedokonalú omietku a tvorí výborný základ pre ďalšie nanášanie farby. Veľmi obľúbené sú aj tapety, ktoré oživia a dotvoria váš priestor. S ich aplikáciou vám radi pomôžeme.

Zatepľovanie a izolácie:

Ušetrite každý mesiac náklady za energie až o 30 % iba vďaka zatepleniu bytu či domu. Ponúkame kvalitné izolačné materiály vhodné na zatepľovanie od základov po strechu.

Realizácia sadrokartónu:

Ponúkame montáž  a dodávku sadrokartónových priečok, obkladov, podhľadov a omietok.  Vytvoríme rôzne konštrukcie presne podľa vašich predstáv.

Výkopové a zemné práce:

Postaráme sa o prípravu terénu na stavebné práce, kopanie žúmp, čističiek odpadových vôd a pivníc, vyhĺbenie bazénov a kopanie rýh pre vznik inžinierskych sietí. Pripravíme vám kvalitné základy rodinných domov, plotov a oporných múrov. Poradíme si s akoukoľvek hĺbkou výkopu ako aj ťažko dostupnými terénmi. Realizujeme aj búracie a demolačné práce vrátane odvozu a likvidácie odpadu.

Armovanie

Armovanie rodinných domov a menších stavieb (základových pásov, stropných dosiek, vencov, schodov, prekladov a stĺpov), ukladanie, ohýbanie a viazanie výstuží.

Debnenie:

V ponuke máme prenájom alebo kompletnú montáž debniacich systémov. Tie presne prispôsobíme vaším potrebám a požiadavkám.

V prípade betónovania veľkých plôch zabezpečíme aj prenájom žeriavu.

Ostatné murárske a stavebné práce:

Zabezpečujeme rôzne ďalšie murárske a stavebné práce ako je dokončenie holobytov a domov, pokladanie zámkovej dlažby, osadenie obrubníkov, klampiarske práce a ďalšie podľa vašej potreby.

Poradenstvo:

Náš skúsený tím vám ochotne poradí pri výbere správnych materiálov, technológií a postupov. Stačí, ak vaše predstavy zveríte do rúk našim odborníkom, ktorí vám pomôžu premeniť ich na skutočnosť.